چاه مستراح قوانین اقتصادی کمیسیون تعزیرات حکومتی

چاه مستراح: قوانین اقتصادی کمیسیون تعزیرات حکومتی مجلس شورای اسلامی موسوی لاگانی کمیسیون اقتصادی

گت بلاگز فرهنگی هنری می‌خواستم نظامی شوم ولی نشد! ، علاقه چنگیز جلیلوند به راه‌اندازی کسب و کار جدید

مهران مدیری در شب میلاد امام حسن مجتبی علیه السلام، میزبان چنگیز جلیلوند شد.

می‌خواستم نظامی شوم ولی نشد! ، علاقه چنگیز جلیلوند به راه‌اندازی کسب و کار جدید

به گزارش خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان؛ مهران مدیری در شب میلاد امام حسن مجتبی علیه السلام، میزبان پیشکسوت دوبله کشور عزیزمان ایران چنگیز جلیلوند شد.

عبارات مهم : ایران
مدیری بعد از اجرای بخش های نمایشی، از دو زوج در میان تماشاگران به روی صحنه دورهمی دعوت کرد.

مدیری در ادامه برنامه میزبان جلیلوند شد.

جلیلوند در ابتدای صحبت هایش راجع به رکورد بیشترین گویندگی در دنیا گفت: مجله ای در خارج از کشور بود که هر ساله آماری از فیلم های دوبله شده است در کشور ها را ثبت می کرد که در یک سال، دوبله کشور عزیزمان ایران از نظر استعداد و گویش بازیگران امتیاز بالایی را کسب کرد.

وی از ورود عرصه خود به عرصه دوبله و علاقه مندی اش به رشته جغرافیا و تاریخ گفت و بیان کرد: از شروع فعالیت در حرفه تئاتر، کار دوبله را به پیشنهاد آقای مرادی شروع کردم و بعد از گذشت بیست روز، ۳۰ تومان جهت بیان یک جمله گرفتم و کم کم کار دوبله را شروع کردم.

جلیلوند اظهار داشت: از سال ۱۳۴۰ گوینده بودم و قبل از رفتنم به آمریکا من را با دوبله بیش از شش هزار فیلم سینمایی می شناختند.

وی افزود: تا امروز تلاش کردم تمام نقش ها را شبیه صدا و بازی همان بازیگر ادا کنم.

بازیگر مجموعه تلویزیونی معمای شاه با بیان اینکه سال ۱۳۵۸ کشور عزیزمان ایران را به مقصد آمریکا ترک کردم، درخصوص فعالیت های خود در آن دوران اینگونه توضیح داد: ۱۸ سال در آمریکا زندگی کردم و همزمان با آن در رشته مدیریت بازرگانی شرکت کردم و تخصص آشپزی و هتلداری را کسب کردم و الان دوست دارم فضایی در اختیار داشته باشم تا یک رستوران مکزیکی بزنم.

جلیلوند با تاکید به این عنوان که تا صحنه تئاتر نباشد، بازیگری هم نیست، اطراف اوضاع این روزهای دوبله کشور عزیزمان ایران گفت: الان هم هنوز فرزند ها با همان حال و هوا کار می کنند، ولی تا زمانی که فیلم خوب نباشد یا انگیزه ای جهت کار کردن​ وجود نداشته باشد، چگونه اوج بگیریم؟!

وی ادامه داد: دوبله جهت فیلم های ایرانی مورد نیاز هست. آخرین کارم ادای صدای محمدرضا گلزار در فیلم سینمایی سلام بمبئی بود که خدا را شکر با استقبال و فروش خوب مردم روبرو​ شد.

جلیلوند پخش فیلم های خارجی را در سینماها مستلزم فروش زیاد سینماها و رونق صنعت دوبله دانست.

وی با ابراز اینکه عاشق صدای حسین عرفانی هست، راجع به نگاه مثبت به ابعاد متفاوت زندگی گفت.

دوبلور نقش ریچارد برتون افزود: خیلی لباس نظامی را دوست دارم و در ۱۷ سالگی به دبیرستان مربوطه رفتم، ولی چون نحیف بودم، قبول نشدم و تحصیلاتم را در رشته های دیگر ادامه دادم.

وی عنوان کرد: ما استعدادهای بسیاری در کشور خودمان داریم که امروزه در گوشه گوشه دنیا جزو ارشدترین مردمان هستند، ما با ثروت هایی که داریم، باید آقای دنیا باشیم، اگر تا الان هم نبودیم ملاحظه دنیا را کرده ایم.

جلیلوند در آخر با بیان اینکه خوشبختی من در گرو خوش حالی مردم کشور عزیزمان ایران هست، یک تابلوی نقاشی از تصویر خود را به موزه «دورهمی» تقدیم کرد.

گزارش از محدثه نعمتی

انتهای خبر/

واژه های کلیدی: ایران | فعالیت | آمریکا | ایرانی | مدیریت | مهران مدیری | دورهمی | دورهمی مهران مدیری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog