چاه مستراح قوانین اقتصادی کمیسیون تعزیرات حکومتی

چاه مستراح: قوانین اقتصادی کمیسیون تعزیرات حکومتی مجلس شورای اسلامی موسوی لاگانی کمیسیون اقتصادی

گت بلاگز اصفهان پرداخت 8 میلیارد ریال وام اشتغال به مددجویان بهزیستی آران و بیدگل

رئیس اداره بهزیستی آران و بیدگل از پرداخت 8 میلیارد ریال وام اشتغال زایی در سال 95 به مددجویان بهزیستی این شهرستان خبر داد.

پرداخت 8 میلیارد ریال وام اشتغال به مددجویان بهزیستی آران و بیدگل

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،حیدر ایمانیان افزود: این وام ها قرض الحسنه با بازپرداخت پنج ساله بوده و به 125 خانواده تحت پوشش در زمینه اشتغال خانگی و کسب و کار خرد اعطا شده است است.

عبارات مهم : اشتغال
وی میزان وام های پرداختی را 50 میلیون ریال جهت شغل های خانگی و تا سقف 150 میلیون ریال جهت اشتغال مددجویان عنوان کرد.

وی هم چنین از پرداخت 337 میلیون ریال حق بیمه خویش فرمایی به مددجویان تحت پوشش در سال 95 خبر داد و گفت: این مبلغ در ازای 17 نفر از مددجویان پراخت شده است است.

ایمانیان ادامه داد: مبلغ 315 میلیون ریال حق بیمه کارفرمایی نیز به 14 نفر از مددجویان تحت پوشش در سال گذشته پرداخت شده است است.

وی تصریح کرد: در شرکت بهزیستی جهت ایجاد اشتغال پایدار پرداخت حق بیمه خویش فرمایی و کارفرمایی تعریف شده است که کارفرما افراد معلول را به کار می گیرد و حق بیمه کارفرما را بهزیستی پرداخت می کند.

وی ادامه داد: این طرح به منظور فراهم کردن زمینه های اشتغال، فعالیت مولد و پایدار جهت خدمت گیرندگان و توان خواهان تحت پوشش شرکت و در جهت حفظ کرامت انسانی، ایجاد امنیت اجتماعی، روانی، اقتصادی و تامین شرایط اشتغال پایدار جهت خودکفایی نسبی جامعه نشانه انجام می گیرد.

دو هزار و 100 تن در حوزه توانبخشی و 180 تن در حوزه اجتماعی تحت پوشش اداره بهزیستی آران و بیدگل هستند.

انتهای پیام/م

واژه های کلیدی: اشتغال | میلیون | اصفهان | پرداخت وام اشتغال | مددجویان بهزیستی | آران و بیدگل |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog