چاه مستراح قوانین اقتصادی کمیسیون تعزیرات حکومتی

چاه مستراح: قوانین اقتصادی کمیسیون تعزیرات حکومتی مجلس شورای اسلامی موسوی لاگانی کمیسیون اقتصادی

گت بلاگز اخبار حوادث مالباخته، زورگیران مامورنما را در اتوبان شکار کرد

معاون مبارزه با سرقت‌های خاص پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری سارقانی که با معرفی خود به‌عنوان مامور اقدام به زورگیری از شهروندان کرده بودند

مالباخته، زورگیران مامورنما را در اتوبان شکار کرد

مالباخته، زورگیران مامورنما را در اتوبان شکار کرد

عبارات مهم : ایران

معاون مبارزه با دزدی های خاص پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری سارقانی که با معرفی خود به عنوان مامور اقدام به زورگیری از شهروندان کرده بودند، خبر داد.

به گزارش ایسنا، در ساعت 30 دقیقه بامداد روز چهاردهم مرداد ماه امسال وقوع یک فقره نزاع و درگیری در ابتدای بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی به کلانتری 134 شهرک قدس اعلام شد که باحضور مأموران در محل و انجام بررسی های اولیه مشخص شد سرنشیان دو دستگاه ماشین سواری سمند و مزدا3 با یکدیگر درگیر شده است اند که طی این درگیری سرنشیان ماشین سمند با استفاده از سلاح سرد اقدام به مجروح کردن دو نفر از سرنشیان ماشین مزدا3 کرده و زمانیکه قصد فرار از محل را داشتند، حضور مردم در محل مانع از فرار آنان شده است است.

مالباخته، زورگیران مامورنما را در اتوبان شکار کرد

یکی از سرنشینان ماشین مزدا3 در اظهاراتش به مأموران گفت: حوالی ساعت 23 یازدهم مردادماه یک دستگاه ماشین 206 سفید رنگ بدون پلاک در حالیکه خودروشان چراغ هشدار LED داشت، در محدوده بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی به من دستور ایست داد. به تصور اینکه آنها مأمور هستند در حاشیه اتوبان توقف کردم که یکی از سرنشینان 206 ابتدا از من درخواست مدارک شناسایی کرد و زمانیکه مدارک را به وی دادم، از من خواست تا از ماشین پیاده شوم ولی به محض پیاده شدن از ماشین بود که ناگهان هر سه سرنشین ماشین 206 به سمت من حمله ور شدند، ابتدا به صورتم افشانه زدند و سپس آنها با سلاح سـرد مرا از ناحیه سینه و دست مجروح کردند و آخر با دزدی گوشی تلفن همراه، وجه نقد، دستبند طلا و ساعت، به سرعت از محل متواری شدند تا اینکه امشب زمانیکه با دوستانم در حال بازگشت به منزل بودیم، به صورت کاملا اتفاقی هر سه نفرشان را این بار سوار بر یک دستگاه ماشین سمند شناسایی کردم و بعد از تعقیب آنها نهایتا در ابتدای ورودی بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی مانع از ورودشان به داخل اتوبان شدیم.

باتشکیل پرونده مقدماتی با عنوان زورگیری و غصب عناوین دولتی و به دستور بازپرس شعبه هشتم دادسرای ناحیه 34 پایتخت کشور عزیزمان ایران ، پرونده جهت پیگیری دراختیار اداره پنجم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرارگرفت. همچنین در بررسی اموال توقیف شده است از سرنشینان ماشین سمند، مأموران موفق به کشف گاز اشک آور، دو دستگاه بی سیم، اسلحه کمری بادی، چراغ هشدار LED خاص ماشین و چند قبضه سلاح سرد شدند.

معاون مبارزه با سرقت‌های خاص پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری سارقانی که با معرفی خود به‌عنوان مامور اقدام به زورگیری از شهروندان کرده بودند

باتوجه به شواهد و دلایل، متهمان به نام های حسین . ص 22 ساله،امیر.ص 33 ساله و جعفر.ر 35 ساله که چاره ای جز اعتراف نداشتند صراحتا به دزدی از مالباخته و همچنین ده ها فقره دزدی مشابه از رانندگان جوان در محدوده اتوبان و بزرگراه های غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران بویژه در اتوبان های شهیدهمت، حکیم و یادگار امام اعتراف کرده و عنوان داشتند که تمامی دزدی های خود را در محدوده زمانی ساعت 24 تاچهار بامداد انجام داده اند.

بر اساس اعلام مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی پایتخت، سرهنگ کارآگاه داوود فرد ، معاون مبارزه با دزدی های خاص پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت: در ادامه پیگیری به پرونده و با بررسی شکایت های مشابه، کارآگاهان موفق به شناسایی تعداد دیگری از شکات و مالباختگانی شدند که متهمان با استفاده از خودروهای سواری پژو 206 و سمند و در پوشش مأمور اقدام به زورگیری و دزدی از آنها کرده بودند.

داوودفرد ، بااشاره به دستور مقام قضایی مبنی بر انتشار بدون پوشش تصویرهای هر سه متهم پرونده گفت : با توجه به اعتراف صریح متهمان به ده ها فقره غصب عناوین و دزدی های تحت پوشش مأمور و به منظور شناسایی سایر شکات و مالباختگان و دیگر جرایم ارتکابی متهمان، دستور انتشار بدون پوشش تصاویرشان از سوی بازپرس پرونده صادر شده است است.

مالباخته، زورگیران مامورنما را در اتوبان شکار کرد

وی از کلیه شکات و مالباختگانی که موفق به شناسایی تصویرهای متهمان شده است اند خواست تا جهت پیگیری شکایات خود به نشانی اداره پنجم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ در خیابان وحدت اسلامی مراجعه کنند.

واژه های کلیدی: ایران | ماشین | پرونده | دستگاه | شناسایی | پلیس آگاهی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog